podstawki
Stojak na laptopa NSLS100 ERGO
- Hub USB: Nie
- Wymiary:
25 x 18 - 27 cm
- Pozostałe parametry:
- Przekątna notebooka/tabletu: 10 - 22"
- Max obciążenie: 5 kg - Full specification
Status: Out of stock
215.93 zł / szt
265.59 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Neomounts |
|---|---|
| Hub USB | Nie |
| Wymiary | 25 x 18 - 27 cm |
| Pozostałe parametry | - Przekątna notebooka/tabletu: 10 - 22" |
| Funkcje specjalne | Nachylenie: 52° |
| Wentylator | Brak |
| Chłodzenie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 22" |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 612 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 210 x 280 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |