uchwyty
Statyw Selfie mini do smartfona/aparatu, regulowany
- Pasuje do:
Uniwersalny, szerokośc urządzenia: 55 – 85 mm
- Rodzaj: Statyw
- Waga: 0.3
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
26,29 zł / szt
32,34 zł brutto
Statyw Selfie mini do smartfona/aparatu, regulowany
- Uniwersalny , regulowany statyw w wersji mini do aparatów oraz smart fonów
- Zapewnia maksimum stabilności podczas robienia zdjęć
- Idealnie nadaje się do robienia zdjęć typu Selfie
- Możliwość obrotu o 360 stopni oraz regulacja kąta pochylenia o 90 stopni ułatwia robienie zdjęć oraz nagrywanie filmów
- Prosty w obsłudze, lekki i przenośny
- Trzy wysuwane nóżki do regulacji wysokości
| Waga | 70 kg |
|---|---|
| Wymiary | 32 x 125 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Techly |
|---|---|
| Pasuje do | Uniwersalny, szerokośc urządzenia: 55 – 85 mm |
| Rodzaj | Statyw |
| Waga | 0.3 |
| Pozostałe parametry | Regulacja wysokości: 95 – 155 mm |
| Akcesoria w zestawie | - Statyw Selfie Mini |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |