Stacja pogodowa Imeteo Q1
- Zasięg: 60
- Rodzaj: Stacja meteo
- Czujnik: Bezprzewodowy
- Pełna specyfikacja
IMETEO Q1 to stacja pogodowa do pomiaru różnych wartości pogodowych, takich jak: temperatura, ciśnienie i wilgotność. Posiada pamięć maksymalnej i minimalnej wartości temperatury i wilgotności. Ponadto IMETEO Q1 określa aktualne trendy pogodowe i tworzy prognozę pogody na podstawie zmierzonych kluczowych danych. Posiada również praktyczny budzik i funkcję drzemki.
Czujnik wewnętrzny dostarcza dane pomiarowe wewnątrz budynku, a bezprzewodowy czujnik zewnętrzny rejestruje wartości meteorologiczne na zewnątrz budynku i przesyła je do stacji bazowej. Bezprzewodowy czujnik zewnętrzny o zasięgu transmisji do 60 m, można łatwo przymocować do ściany.
Na dużym kolorowym wyświetlaczu z trzema trybami podświetlenia można zobaczyć godzinę i wszystkie ważne zmierzone wartości i funkcje. Nastrojowe oświetlenie LED stacji bazowej może przybierać różne kolory. Dodatkowo stacja bazowa posiada powierzchnię ładującą do bezprzewodowego ładowania kompatybilnych urządzeń, takich jak np. smartfony czy smartwatche.
Specyfikacja techniczna
| Producent | TechniSat |
|---|---|
| Zasięg | 60 |
| Rodzaj | Stacja meteo |
| Czujnik | Bezprzewodowy |
| Pomiar | Ciśnienie atmosferyczne |
| Jednostki pomiaru temp. | °F |
| Złącza | 1 x USB |
| Funkcje dodatkowe | Funkcja drzemki |
| Wymiary | 17 x 17 x 8.4 cm |
| Waga | 340 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Bateria CR123A |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 550 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 220 x 205 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |