stacje dokujące/replikatory portów
Stacja dokująca USB 3.0/USB-C Dual HDMI Docking Station
- Dokowanie: Thunderbolt 3
- Porty we/wy: 2 x USB 3.0 Type A
- Wymiary:
181 x 71 x 31 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
330.98 zł / szt
407.11 zł gross
Technical Specifications
| Brand | i-tec |
|---|---|
| Dokowanie | Thunderbolt 3 |
| Porty we/wy | 2 x USB 3.0 Type A |
| Wymiary | 181 x 71 x 31 mm |
| Waga | 205 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 70 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 240 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |