stacje dokujące/replikatory portów
Stacja dokująca IB-DK4050-CPD 12w1
- Dokowanie: Nie
- Porty we/wy: 2 x HDMI Type A
- Wymiary:
127x65x17 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
197,22 zł / szt
242,58 zł brutto
12-w-1
Stacja dokująca USB Type-C z PD 100 W
- Więcej połączeń: Stacja dokująca USB Typ-C 12 w 1 dodaje 2x USB-C, 2x USB-A 3.0, 2x USB-A 2.0, 2x HDMI, DP 1.4, czytnik kart SD/microSD oraz Gigabit LAN do Twojego notebooka lub PC.
- Pracuj efektywnie: Rozszerzaj lub odbijaj swój ekran na maksymalnie trzech monitorach. HDMI i tryb alternatywny DisplayPort umożliwiają rozdzielczość do 3840x2160/60 Hz
- Szybkość: Porty USB 3.0 stacji dokującej umożliwiają prędkość transferu danych do 5 Gbps. Dzięki interfejsowi LAN (RJ45) możesz także szybko przeglądać Internet.
- Pełne naładowanie: Dzięki Power Delivery, podłączone urządzenia są ładowane do 100 W za pomocą opcjonalnie dostępnej ładowarki USB-C. To zapewnia, że zawsze masz wystarczającą ilość energii.
- Maksimum kompatybilności: Stacja dokująca wspiera systemy Windows i macOS. Jest doskonałym rozszerzeniem dla MacBooka, iPad Pro, Huawei MateBook X, Dell XPS 13, ThinkPad, Chromebooka i innych.
| Waga | 215 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 100 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IcyBox |
|---|---|
| Dokowanie | Nie |
| Porty we/wy | 2 x HDMI Type A |
| Wymiary | 127x65x17 mm |
| Waga | 0.136 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |