USB
Kabel przedłużający USB-C 30 cm
- Złącza #1: USB Typ C Męska
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Komputerowy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
27,20 zł / szt
33,46 zł brutto
Jeżeli Twoje urządzenie posiada zbyt krótki kabel USB dla twoich potrzeb, możesz użyć naszego przedłużacza, aby zwiększyć obszar roboczy o 30 cm. Kabel przedłużający jest odporny na zginanie i odkształcania i będzie się sprawdzał przy codziennym użytku nie tylko na biurku, ale także w podróży.
| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 155 x 25 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | i-tec |
|---|---|
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #2 | USB Typ C Żeńska |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Wymiary | 20 x 13 x 300 mm |
| Waga | 21 |
| Akcesoria w zestawie | i-tec USB-C Kabel przedłużający (30cm) |
| Długość przewodu | 30 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |