SRT3000XLI Smart-UPS SRT 3000VA/2700W 230V
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura eksploatacji: 0 - 40 °C
- Wilgotność względna podczas pracy: 0 - 95% no %
- Wysokość n.p.m. podczas pracy: 0-3000 metry
- Temperatura (przechowywanie): -15 - 45 °C
- Wilgotnoś - Liczba akumulatorów: 1
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Pełna specyfikacja
APC Smart-UPS SRT 3000 VA 230 V
Ochrona zasilania z podwójną konwersją online o skalowalnym czasie podtrzymania, do środowisk o wysokiej gęstości.
Główne cechy:
- Powiadomienie o awarii akumulatora: Analiza uszkodzeń akumulatorów z funkcją wczesnego ostrzegania, co pozwala na podjęcie prewencyjnych czynności konserwacyjnych na czas
- Tryb ECO: Tryb pracy, w którym w wypadku dobrej jakości zasilania zewnętrznego niektóre podzespoły zasilacza są pomijane, co zapewnia wysoką sprawność bez pogorszenia skuteczności ochrony.
- Tryb ekologiczny: Tryb pracy (rozwiązanie objęte zgłoszeniem patentowym), w którym w wypadku dobrej jakości zasilania zewnętrznego niektóre podzespoły zasilacza są pomijane, co zapewnia wysoką sprawność przy zachowaniu pełnej ochrony.
- Graficzny wyświetlacz LCD: Tekst i schematy przedstawiające tryby działania, parametry systemu i alarmy.
Możliwość zastosowania w wersji wolnostojącej i do montażu w szafie przemysłowej: Ochrona początkowej inwestycji w zasilacz UPS w przypadku zastąpienia urządzeń montowanych w obudowach typu tower urządzeniami montowanymi w szafach.
| Waga | 36000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 640 x 440 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura eksploatacji: 0 - 40 °C |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Moc czynna | 2700 |
| Czas ładowania | 3 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Porty zasilania we. | Typ G Brytyjska |
| Wymiary | - Maksymalna wysokość: 43.2 cm. |
| Waga | 31.3 |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty i zgodność z normami: CE, Znak CE, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, ENERGY STAR (UE), RCM, VDE |
| Oprogramowanie | Do pobrania ze strony www: |
| Funkcje specjalne | - Panel sterowania: Wielofunkcyjna konsola sterownicza i informacyjna LCD |
| Pojemność akumulatora | 505 |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |