uchwyty
Uchwyt ścienny na 2 monitory 17-32 cali 8kg
- Przeznaczenie: Monitory
- Rodzaj: Ścienny
- Przekątna ekranu (min.): 17
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
287,36 zł / szt
353,45 zł brutto
Regulowane ramię do montażu ściennego na 2 wyświetlacze, 17-32, do 8 kg
- Ustaw ekran idealnie
- Lekka i odchylana konstrukcja
- Uchwyt ścienny do monitora z podwójnymi ramionami monitora
- Ramiona obracają się, wysuwają i chowają, przechylają w celu zmiany kąta czytania i umożliwiają obracanie wyświetlaczy z trybu poziomego do pionowego itp.
- Umożliwia łatwe, ergonomiczne pozycjonowanie w celu zmniejszenia obciążenia
- Współpracuje z prawie każdym monitorem LCD (maks. 32")
- Trwałe, regulowane sprężyny gazowe odpowiednie do monitorów o wadze 18 kg
- Wbudowane zarządzanie kablami zapewnia zorganizowane i schludne miejsce pracy
| Waga | 7300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 155 x 445 x 320 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 |
| Obciążenie (maks.) | 8 |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 2 |
| Wymiary | 850 x 670 x 700 mm |
| Waga | 5.92 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Materiał | Aluminium |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |