Spin Backpack 14-15.6'' Black
- Wymiary:
Wymiary wewnętrznego przedziału komputerowego: 380 x 265 x 40 mm
- Waga: 1
- Rodzaj: Plecak
- Pełna specyfikacja
Plecak mieszczący w sobie 15,6-calowe modele notebooków. Stonowana kolorystyka z barwnymi elementami nadaje mu atrakcyjny i nowoczesny wygląd. Wykonany z trwałego i wytrzymałego poliestru, który chroni przenoszone przedmioty przed uszkodzeniem i zniszczeniem.
Przedni panel przeznaczono do przechowywania wszelkiego rodzaju akcesoriów - telefonu komórkowego, myszy komputerowej, odtwarzacza muzycznego, dysku przenośnego, dokumentów osobistych, notatnika i innych elementów. Liczne przegródki ułatwiają organizację i pomagają uporządkować wszystkie przedmioty. Dodatkowa kieszeń zewnętrzna zapewnia szybki dostęp do kolejnych akcesoriów.
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | Wymiary wewnętrznego przedziału komputerowego: 380 x 265 x 40 mm |
| Waga | 1 |
| Rodzaj | Plecak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 629 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 350 x 480 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |