głośniki
Soundbar Slim SB521A
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Pasuje do:
Monitory z serii P:
- P2222H
- P2223HC
- P2225H
- P2422H
- P2422HA
- P2422HE
- P2423
- P2423D
- P2423DE
- P2425H
- P2425HE
- P2425
- P2425E
- P2425D
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
151,81 zł / szt
186,73 zł brutto
Najcieńsza i najlżejsza na świecie listwa dźwiękowa zapewnia wyjątkową wyrazistość dźwięku i łatwe mocowanie magnetyczne do monitorów firmy Dell, co umożliwia utrzymanie porządku na biurku.
| Waga | 1000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 x 415 x 60 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dell |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Pasuje do | Monitory z serii P:
|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3.6 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Soundbary |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 180 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Wymiary | 29.8 x 1.8 x 2.4 cm |
| Waga | 114 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Nie |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |