głośniki
Soundbar GXT 618 Asto
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Stacja dokująca: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
127,80 zł / szt
157,19 zł brutto
GXT 618 Asto Soundbar
Elegancki poziomy głośnik dla graczy zaprojektowany tak, aby doskonale mieścić się pod każdym monitorem i telewizorem
Cechy główne produktu:
- Moc szczytowa 12 W (moc RMS: 6 W)
- Bogaty dźwięk stereo z kompaktowego głośnika mieszczącego się pod każdym monitorem i telewizorem
- Duży i podświetlany przycisk głośności
- Złącza słuchawek i mikrofonu umieszczone w wygodnym miejscu na przednim panelu
- Zasilanie za pomocą portu USB: brak konieczności podłączania do gniazda ściennego
| Waga | 1000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 115 x 508 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Moc subwoofera | 6 |
| Rodzaj | Soundbary |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Akcesoria w zestawie | - Soundbar |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Unboxing | |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |