Monitor Multisync EA271Q 27 WQHD Czarny
- Model:
MultiSync EA271Q-BK
- Częstotliwość pozioma min.: 31.5
- Częstotliwość pozioma max.: 94
- Pełna specyfikacja
NEC MultiSync EA271Q monitor gotowy na wyzwania przyszłości, który łączy doskonałe wizualizacje z najwyższym poziomem ergonomii w celu zapewnienia wysokiej produktywności w profesjonalnych biurach
Wyświetlacz o przekątnej 27 z dużym zakresem regulacji ma rozdzielczość 1440p Quad HD, co oznacza, że zapewnia 1,75 raza więcej szczegółów niż Full HD. Obszar ekranu jest wykorzystywany w bardziej efektywny sposób, sprzyjając maksymalizowaniu produktywności w biurze.
W celu zapewnienia porządku na biurku monitor wyposażono w gniazdo USB typu C pozwalające przesyłać jednym kablem sygnał wideo i audio oraz zasilanie i sygnał USB. Wyjątkowo szeroki zakres funkcji wspomagających ergonomię pracy umożliwia dostosowanie monitora do indywidualnych potrzeb. Szczególną uwagę zwrócono na kwestię dobrego samopoczucia użytkownika, dlatego zastosowano zintegrowany czujnik natężenia oświetlenia w otoczeniu oraz chroniące wzrok technologie odfiltrowywania szkodliwego światła niebieskiego (Low Blue Light) i eliminacji migotania (Flicker-Free). Wszechstronne możliwości podłączania gwarantują długoterminową ochronę zainwestowanych środków.
Zalety urządzenia docenią pracownicy biur, sterowni oraz parkietów giełdowych. Ze względu na ultrawąską maskownicę gwarantującą minimalne odstępy między obszarami roboczymi ekranów urządzenie doskonale sprawdzi się w konfiguracjach wielomonitorowych.
| Waga | 11800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 215 x 455 x 730 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | NEC |
|---|---|
| Model | MultiSync EA271Q-BK |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 |
| Częstotliwość pozioma max. | 94 |
| Częstotliwość pionowa min. | 56 |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 |
| Waga z podstawą | 9.1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Certyfikaty | ISO 9241-307 |
| Kontrast dynamiczny | 7 000:1 |
| Jasność | 350 |
| Czas reakcji | 6 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 37 |
| Waga | 5.7 |
| Plamka matrycy | 0.233 |
| Wysokość | 528 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 611.8 |
| Głębokość | 250 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT PLS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |