sortery
Sorter Piłka z klockami
- Nr katalogowy:
116315249
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
33,90 zł / szt
41,70 zł brutto
B-KIDS 315249 Sorter piłka z klockami
Aktywna piłka pozwala dziecku sortować cztery teksturowane kształty oraz wyginać giękie pręty. Na górze znajdują się kolorowe koraliki, które przy potrząsaniu zabawką, delikatnie grzechorzą. Wszystkie te ekscytujące zajęcia i zabawne tekstury wspierają rozwój motoryki dziecka, koordynacji ręka-oko oraz zdolności poznawczych. Idealny rozmiar dla małych rączek do trzymania i odkrywania!
| Waga | 260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 140 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | B-kids |
|---|---|
| Nr katalogowy | 116315249 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | 12 x 14 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |