sortery
Sorter Piłka z klockami
- Nr katalogowy:
116315249
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
33.90 zł / szt
41.70 zł gross
B-KIDS 315249 Sorter piłka z klockami
Aktywna piłka pozwala dziecku sortować cztery teksturowane kształty oraz wyginać giękie pręty. Na górze znajdują się kolorowe koraliki, które przy potrząsaniu zabawką, delikatnie grzechorzą. Wszystkie te ekscytujące zajęcia i zabawne tekstury wspierają rozwój motoryki dziecka, koordynacji ręka-oko oraz zdolności poznawczych. Idealny rozmiar dla małych rączek do trzymania i odkrywania!
Technical Specifications
| Brand | B-kids |
|---|---|
| Nr katalogowy | 116315249 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | 12 x 14 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Weight | 260 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 140 x 170 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |