sortery
Sorter kształtów w koszyku
- Nr katalogowy:
7600140323
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
41,92 zł / szt
51,56 zł brutto
Sorter kształtów Koszyk
- Sorter kształtów Little Smoby składający się z 8 elementów (kwadrat, trójkąt, sześciokąt itd.), które można dopasowywać lub układać w stos.
- Idealny do rozwijania rozpoznawania kolorów i kształtów już od najmłodszych lat.
- Dzięki uchwytowi maluch może zabierać swój koszyk wszędzie ze sobą.
- Dla dzieci od 12. miesiąca życia.
- Wyprodukowano we Francji.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600140323 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | 18.5 x 17 x 10 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 390 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 190 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |