Sokowirówka MES 3500
- Moc: 700
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Mycie w zmywarce: Tak
- Pełna specyfikacja
Sokowirówka MES 3500
Bardzo mocna sokowirówka z możliwością przetwarzania całych owoców bez konieczności krojenia: szybka i łatwa w obsłudze.
- Extra duży otwór wlotowy
- Sitko ze stali szlachetnej pozwalające na dokładne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw
- Praktyczny wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy
- Bezpieczeństwo użytkowania: silnik zaczyna pracować tylko wówczas, jeżeli urządzenie jest dobrze złożone
- 2 stopnie prędkości: dla miękkich i twardych owoców
| Waga | 6000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 280 x 370 x 460 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Moc | 700 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Czujnik otwarcia pokrywy | Tak |
| Pojemność zbiornika na miąższ | 2 |
| Pojemność zbiornika na sok | 1.5 |
| Średnica dozownika | 73 |
| Wolnoobrotowa | Nie |
| Zbiornik na sok | Tak |
| Wymiary | 310 x 312 x 180 mm |
| Pozostałe parametry | - Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu - pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy |
| Akcesoria w zestawie | - Zbiornik na sok |
| Długość przewodu zasilającego | 1 |
| Funkcje | - Safety Stop: urządzenie można włączyć tylko wtedy, gdy wszystkie jego elementy zostały prawidłowo zamontowane |
| Liczba prędkości | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |