routery xDSL
Router RT-BE55
- Model:
RT-BE55
- Bezpieczeństwo:
- Ai Ochrona
- VPN
- Wsparcie WPS, WPA/WPA2/WPA3-Personal, WPA/WPA2-Enterprise
- WPS
- Let's Encrypt
- DNS-over-TLS
- SSH
- Skanowanie bezpieczeństwa
- Zapora sieciowa
- Maksymalna l
- Antena: Zewnętrzna stała
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
321,93 zł / szt
395,97 zł brutto
Rozszerzalny router WiFi 7 AiMesh, 4K-QAM, MLO, port WAN 2.5G, cztery porty 1G, zabezpieczenia sieci klasy komercyjnej, kontrola rodzicielska, Sieć IoT, Sieć dla dzieci, Sieć VPN
- Ultraszybkie Wi-Fi 7 - Dwuzakresowy router rozszerzalny WiFi 7 (802.11be) zwiększa prędkość do 3600 Mb/s, a 4096-QAM zwiększa prędkość transmisji w jednym paśmie częstotliwości o 1,2 raza
- Uwolnienie operacji Multi-link (MLO) dla ultrapłynnej łączności - Łącz się z wieloma pasmami w tym samym czasie, aby zapewnić stabilne połączenia internetowe i wydajne transfery danych
- Bezproblemowa rozszerzalna sieć AiMesh - Routery z możliwością rozbudowy AiMesh umożliwiają płynną roaming w całym domu dzięki bogatym, zaawansowanym funkcjom
- Bezpieczeństwo sieci klasy komercyjnej - Bezpieczeństwo sieci dzięki technologii AiProtection klasy komercyjnej, a także skanowaniu bezpieczeństwa jednym dotknięciem i Bezpiecznemu przeglądaniu
| Waga | 976 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 200 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | RT-BE55 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Porty we/wy | Brak |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 4 |
| Wymiary | 238 x 193 x 59 mm |
| Waga | 446 |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |