SMX3000RMHV2U X 3000VA USB/RS/LCD/RT 2U
- Wymagania środowiskowe:
- Środowisko operacyjne: 0 - 45 °C
- Wilgotność względna podczas pracy: 0 - 95%
- Wysokość n.p.m. podczas pracy: 0-3000 m
- Temperatura (przechowywanie): -15 - 45 °C
- Wilgotność wzg - Liczba akumulatorów: 1
- Moc czynna: 2700
- Pełna specyfikacja
APC Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower LCD 200-240V
APC Smart-UPS, 2700 Watts /3000 VA, na wejściu 208V, 230V /na wyjściu 230V, Interface Port SmartSlot, Extended runtime model, Wysokość w szafie przemysłowej 2U
| Waga | 46400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 600 x 870 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0 - 45 °C |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Moc czynna | 2700 |
| Czas ładowania | 3 |
| Czas przełączenia (maks.) | 4 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 6.3 |
| Złącza | SmartSlot |
| Porty zasilania we. | Typ G Brytyjska |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 |
| Wymiary | - Wysokość: 85 mm |
| Waga | 37.32 |
| Pozostałe parametry | - Moc wyjściowa: 2700W |
| Akcesoria w zestawie | - CD z oprogramowaniem |
| Funkcje specjalne | - Zdalne zarządzanie UPSem |
| Napięcie | 120 |
| Pojemność akumulatora | 600 |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |