słuchawki
Słuchawka douszna bluetooth Java czarna
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
- Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
9,66 zł / szt
11,88 zł brutto
Słuchawka douszna bluetooth Java czarna
Wysokiej jakości słuchawka Bluetooth. Umożliwia podłączenie dwóch telefonów komórkowych lub innych urządzeń Bluetooth jednocześnie. Posiada ergonomiczny, dopasowany do ucha kształt oraz wygodny zaczep. Wbudowana bateria umożliwia długi czas rozmów i czuwania. Doskonale sprawdzi się podczas długich podróży i w codziennym użytkowaniu.
W zestawie kabelek do ładowania.
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 80 x 145 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Zasięg | 10 |
| Złącza | microUSB |
| Dźwięk | Mono |
| Wymiary | 50 x 14.5 x 22 mm |
| Waga | 6.5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |