SmartWatch
Smartwatch FW110 Titan Chronos Czarny
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Czas pracy na baterii/bateriach: 10
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
318,28 zł / szt
391,48 zł brutto
Smartwatch FW110 Titan Chronos
Wytrzymałość, technologia i styl bez kompromisów
Postaw na zegarek, który nie zna ograniczeń. Maxcom FW110 Titan Chronos to smartwatch dla osób, które cenią sobie niezawodność i wyjątkowy design. Przekonaj się, jak technologia łączy się z militarną wytrzymałością, oferując sprzęt, na którym możesz polegać w każdej sytuacji.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maxcom |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 10 |
| Koperta | 48 mm |
| Wymiary | 54×50×14.4 mm |
| Waga | 75 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Pasek: 1×Silikon, 1×stal nierdzewna premium, 22 mm |
| Bateria | 450 mAh |
| Pamięć wewnętrzna | 256 |
| Procesor | ATS3085L |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,43'' |
| Rozdzielczość | 466 x 466 |
| Kolor | czarny |
| Waga | 397 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 110 x 110 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |