torby/etui/plecaki
Plecak COMMUTER 13-16 cali odblaskowy
- Wymiary:
290 x 440 x 150 mm
- Waga: 0.62
- Pasuje do:
- Notebooki o przekątnej ekranu: 13-16"
- Maksymalne wymiary urządzenia: 265 x 385 x 30 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
267,21 zł / szt
328,67 zł brutto
Plecak COMMUTER 13-16
Widoczność i bezpieczeństwo w każdych warunkach.
Plecak COMMUTER Reflective zwiększa bezpieczeństwo i widoczność. Jego w pełni odblaskowy materiał zapewnia, że jesteś zawsze dobrze widoczny w ciemności i przy złej pogodzie - dosłownie świeci w ciemności, gdy tylko skieruje się na niego źródło światła, np. reflektor samochodowy. Ten plecak łączy w sobie wszystkie sprawdzone cechy serii COMMUTER - dużą przestrzeń do przechowywania, podstawowe funkcje i ponadczasowy design - i dodaje decydującą zaletę zwiększonej widoczności. Bez względu na to, gdzie i jak się poruszasz - z plecakiem COMMUTER Reflective jesteś nie tylko dobrze wyposażony, ale także zawsze dobrze widoczny.
- W pełni odblaskowy materiał dla większego bezpieczeństwa
- Przestronna komora główna na notebooka, dokumenty lub przedmioty osobiste
- Przednia kieszeń z miejscem do pracy
- Zamki błyskawiczne z pętelką dla łatwego dostępu
- Prawa kieszeń boczna idealna na butelkę z wodą lub małe przedmioty
- Wygodna wyściółka pleców
- Wyściełane paski na ramiona
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 290 x 440 x 150 mm |
| Waga | 0.62 |
| Pasuje do |
|
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Kolor | Szary |
| Waga | 630 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 370 x 490 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |