Smartwatch FutureGo Pro czarny
- Pasuje do:
Android 4.4+, iOS9.0+
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS, Android
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Pełna specyfikacja
TRUCOLOR DISPLAY GEN2 FutureGo PRO firmy HiFuture poprawia jakość rozszerzonego oglądania dzięki lepszej wydajności i efektywności.
HiFuture FutureGo PRO posiada tarczę z technologią wodoodporności 3ATM, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się swobodnym nurkowaniem w basenie. Smartwatch jest idealnym towarzyszem podwodnych przygód.
HiFuture FutureGo PRO utrzymuje urządzenie aktywne przez około 10 dni podczas jednorazowego ładowania. Jest to jedna z najbardziej lubianych funkcji i pomocna, gdy masz długą rutynę do pokonania. Dzięki długiemu czasowi pracy na baterii, użytkownik może korzystać z różnych trybów bez obawy o rozładowanie baterii.
FutureGo PRO został zaprojektowany w celu poprawy ludzkiego zdrowia i rutyny. Funkcja ta śledzi stan zdrowia użytkownika i informuje go o aktualizacjach w czasie rzeczywistym.
FutureGo PRO śledzi cykl snu i zachęca do poprawy rutyny. Ta wbudowana funkcja monitorowania snu przynosi korzyści w zakresie poprawy rutynowego snu, co skutkuje osiągnięciem dobrego stanu zdrowia.
FutureGo PRO monitoruje poziom nasycenia krwi tlenem za pomocą nadgarstka. Funkcja zapewnia 24*7 aktualizacji w czasie rzeczywistym i daje czerwoną flagę, gdy poziom nasycenia krwi jest niepewny.
HiFuture FutureGo PRO pomaga uzyskać aktualne aktualizacje aplikacji i nigdy nie przegapić ważnych połączeń. Funkcja synchronizacji informacji przechowuje wszystkie dane i zapewnia przypomnienia w odpowiednim czasie, aby ustawić Cię na szczycie rutynowych zadań.
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 105 x 105 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HiFuture |
|---|---|
| Pasuje do | Android 4.4+, iOS9.0+ |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS, Android |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | Litowo-polimerowa, 430 mAh |
| Czas czuwania (maks.) | 21 |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | LCD |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,32" |
| Rozdzielczość | 360 x 360 |
| Klasa szczelności | IP68 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |