SmartWatch
Smartwatch EW06 złoty
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Czas pracy na baterii/bateriach: 7
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
127,68 zł / szt
157,05 zł brutto
Odkryj nowy poziom technologii, zdrowia i stylu z Ecowatch 6. Smartwatch, który łączy elegancję, funkcjonalność i zaawansowane możliwości, by wspierać Cię w każdym aspekcie codziennego życia.
| Waga | 152 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 170 x 80 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | EcoWatch |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 |
| Wymiary | 46,5 × 39,5 × 12,3 mm |
| Waga | 39 |
| Pozostałe parametry | Aplikacja: VeryFit |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | 300 mAh |
| Procesor | ATS3085L |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | TFT LCD |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,83'' |
| Rozdzielczość | 240 x 280 |
| Kolor | Złoty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |