SmartWatch
Smartwatch EW05 srebrny
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Koperta: 45 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
192,98 zł / szt
237,37 zł brutto
Ekran HD AMOLED w kolorze | Smukła konstrukcja | Tryby wielu sportów | Połączenia głosowe | Zarządzanie zdrowiem | Długi czas pracy baterii | Bogate w funkcje aplikacje
| Waga | 242 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 170 x 80 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | EcoWatch |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Koperta | 45 mm |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 |
| Złącza | Brak |
| Wymiary | 45.5 × 45.5 × 6.8 mm |
| Waga | 55 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | 200 mAh |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,43'' |
| Rozdzielczość | 466 x 466 |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |