puzzle
Puzzle 3D Titanic Duży
- Liczba elementów: 113
- Nr katalogowy:
T4011H/306-01565
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
82,00 zł / szt
100,86 zł brutto
Opakowanie zawiera puzzle 3D, które umożliwiają złożenie modelu XL - Statek Titanic.
Pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów statków i okrętów.
Do ich złożenia nie potrzeba żadnych narzędzi. Puzzle są ponumerowane i znajdują się w specjalnych arkuszach.
| Waga | 709 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 335 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 113 |
| Nr katalogowy | T4011H/306-01565 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 80 x 11 x 20 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 6 x 22.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |