smartfony
Smartfon WP35 8/256GB szary
- Model:
WP35
- Obsługa 5G: Tak
- Procesor: Octa Core
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 010,00 zł / szt
1 242,30 zł brutto
| Waga | 610 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 115 x 205 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | OUKITEL |
|---|---|
| Model | WP35 |
| Obsługa 5G | Tak |
| Procesor | Octa Core |
| Karta SIM | Nano |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5G |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Pamięć RAM | 8 |
| Aparat - Przód | 32 |
| Aparat - Tył | 64 |
| Aparat - Tył 2 | 8 |
| Sieć UMTS | 1700 MHz |
| Aparat - Tył 3 | 2 |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Złącza | microSD |
| Waga | 360 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Taktowanie procesora | 2.2 |
| Pozostałe informacje o procesorze |
|
| Pojemność baterii | 11000 |
| Czas rozmów (maks.) | 75 |
| Czas czuwania (maks.) | 1400 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Szczegółowe dane aparatu | Kamera przednia
|
| Pamięć wewnętrzna | 256 |
| Wysokość | 172.2 |
| Szerokość | 81 |
| Głębokość | 14.9 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ ogniwa | Li-poly (bateria wewnętrzna) |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Transmisja danych | Bluetooth |
| GPS | Tak |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Przekątna ekranu | 6,6'' |
| Rozdzielczość | 2408 x 1080 |
| System operacyjny | Android 14 |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |