stoliki do projektorów
Nogi do kiosku STN-KM24C
- Podstawa na kółkach: Nie
- Wymiary:
450 x 929.7 x 324.3 mm
- Waga: 19.1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 779,00 zł / szt
2 188,17 zł brutto
Stojak do Kiosk 24in
Elegancka i opływowa konstrukcja
Kompaktowy i prosty stojak Samsung Kiosk umożliwia łatwą konfigurację i wygodne zarządzanie kablami. Szaro-biały design Kiosk wtapia się w wnętrza sklepu, zapewniając stylowy wygląd.
| Waga | 21800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 390 x 1020 x 225 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Samsung |
|---|---|
| Podstawa na kółkach | Nie |
| Wymiary | 450 x 929.7 x 324.3 mm |
| Waga | 19.1 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |