smartfony
Smartfon F105 green
- Model:
Fossibot F105
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
385,70 zł / szt
474,41 zł brutto
Poznaj FOSSiBOT F105 pancerny smartfon stworzony z myślą o tych, którzy nie znoszą kompromisów. Nieważne, czy pracujesz na budowie, jeździsz tirem, czy po prostu lubisz mieć święty spokój i nie martwić się o kolejne pęknięcie ekranu ten telefon jest dla Ciebie.
| Waga | 655 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 175 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Fossibot |
|---|---|
| Model | Fossibot F105 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Procesor | Octa Core |
| Karta SIM | Nano |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Pamięć RAM | 4 |
| Aparat - Przód | 8 |
| Aparat - Tył | 20 |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Obsługa 5G | Nie |
| Waga | 375 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Taktowanie procesora | 1.5 |
| Pozostałe informacje o procesorze |
|
| Pojemność baterii | 10300 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | TFT-in-cell LCD / FHD+ |
| Pamięć wewnętrzna | 64 |
| Wysokość | 177.7 |
| Szerokość | 84 |
| Głębokość | 17.3 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Transmisja danych | EDGE |
| GPS | Tak |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | TF |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 6,74'' |
| Rozdzielczość | 1612 x 720 |
| System operacyjny | Android 14 |
| Kolor | Zielony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |