Smartfon edge 60 neo Grisaille (szary)
- Model:
edge 60 neo
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Sieć GSM: 850 MHz
- Pełna specyfikacja
edge 60 neo
Urządzenie stworzone, aby radzić sobie z codziennymi zadaniami
Sprawdzona wytrzymałość
Spełniając wojskowe standardy, motorola edge 60 neo wytrzymuje -20°C zimą, 60°C latem, upuszczenie z wysokości 1,2 metra, wilgotność 95% i przygody na dużych wysokościach - nadal prezentując się elegancko.
Sprosta niespodziewanym wyzwaniom
Motorola edge 60 neo ma certyfikaty IP68 i IP69, więc jest gotowa na kurz, piasek i wodę pod wysokim ciśnieniem, a także wytrzymuje do 30 minut zanurzenia na głębokość do 1,2 metra, dzięki czemu zapewni Ci komfort użytkowania w niemal każdym otoczeniu.
Mocniejsze szkło
Szkło Corning Gorilla Glass 7i zapewnia 2-krotnie lepszą ochronę przed upuszczeniem i zarysowaniami, dzięki czemu wyświetlacz jest gotowy na wszelkie niespodzianki.
Zawsze doskonałe zdjęcia
Sztuczna inteligencja działa tak jak chcesz
- Moto ai rozpoznaje to, co widać na ekranie i sugeruje w czasie rzeczywistym przydatne następne działania. Planujesz podróż? Sztuczna inteligencja sugeruje niedrogie hotele, miejsca do odkrycia w okolicy lub opcję udostępnienia informacji towarzyszowi podróży, więc przygotowanie do wyjazdu nie wymaga wiele wysiłku.
- Zapomnij o wyszukiwaniu. Moto ai oznacza i porządkuje zapisane zrzuty ekranu, notatki i zdjęcia - inspiracje do tatuaży lub czegokolwiek innego - więc wystarczy proste pytanie, aby do nich dotrzeć.
- Za pomocą Playlist Studio moto ai tworzy idealną ścieżkę dźwiękową. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz sprzyjającej skupieniu playlisty do nauki, wyluzowanej atmosfery, czy zastrzyku energii, nie musisz się niczym przejmować.
- Moto ai rozpoznaje to, co widać na ekranie i sugeruje w czasie rzeczywistym przydatne następne działania. Planujesz podróż? Sztuczna inteligencja sugeruje niedrogie hotele, miejsca do odkrycia w okolicy lub opcję udostępnienia informacji towarzyszowi podróży, więc przygotowanie do wyjazdu nie wymaga wiele wysiłku.
Rozrywka na całego
- Wyraźny obraz, nawet w słońcu: od jasnego światła słonecznego po słabe oświetlenie - ciesz się 6,36-calowym wyświetlaczem, który dostosowuje się do potrzeby chwili. Dzięki najwyższej jasności 3000 nitów i rozdzielczości Super HD wszystkie obiekty mają ostry, żywy i realistyczny wygląd.
- Kinowe kolory: ciesz się głębszymi czerniami, nieskończonym kontrastem i ponad miliardem odcieni na wyświetlaczu pOLED HDR10+ o żywych kolorach. Dzięki 100% pokryciu DCI-P3 każda scena wyróżnia się realistycznymi kolorami.
- Płynne i bezproblemowe: ciesz się bezproblemowym przewijaniem, grą i wielozadaniowością dzięki ultraszybkiej częstotliwości odświeżania 120 Hz. Technologia LTPO dostosowuje szybkość wyświetlania, aby oszczędzać baterię, zachowując płynność działania.
- Ukryta moc: przełączaj się między aplikacjami, edytuj zdjęcia lub graj w podróży dzięki procesorowi MediaTek Dimensity 7400. Przy nawet 12 GB pamięci RAM i funkcji rozszerzania RAM urządzenie będzie działało płynnie i szybko reagowało bez wyczerpywania baterii.
Moc w kilka minut
Od maratonów streamingowych po nieustanne rozmowy - bateria o pojemności 5000 mAh działa do 44 godzin, a dzięki technologii TurboPower 68 W możesz ją naładować na cały dzień w zaledwie 7 minut.
Więcej możliwości, które pokochasz
- Miejsce na wszystko, co kochasz: miej pod ręką ulubione aplikacje, zdjęcia i filmy dzięki nawet 256 GB pamięci wewnętrznej.
- Aktualizacje, na które możesz liczyć: dzięki zapewnianym przez cztery lata aktualizacjom systemu Android OS do telefonu regularnie będą dodawane nowe funkcje, a najnowsze aktualizacje sprawią, że będzie on w doskonałym stanie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Motorola |
|---|---|
| Model | edge 60 neo |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Procesor | Octa Core |
| Pamięć RAM | 12 |
| Aparat - Przód | 32 |
| Aparat - Tył | 50 |
| Aparat - Tył 2 | 13 |
| Ładowanie indukcyjne | Tak |
| Aparat - Tył 3 | 10 |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Karta SIM | eSIM |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Waga | 174.5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Taktowanie procesora | 2.6 |
| Pozostałe informacje o procesorze | MediaTek Dimensity 7400 |
| Pojemność baterii | 5000 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Szczegółowe dane aparatu | Sprzęt przedniej kamery
Oprogramowanie przedniej kamery
|
| Pamięć wewnętrzna | 256 |
| Wysokość | 154.11 |
| Szerokość | 71.24 |
| Głębokość | 8.09 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ ogniwa | Li-poly (bateria wewnętrzna) |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Transmisja danych | GPRS |
| GPS | Tak |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Przekątna ekranu | 6,36" |
| Rozdzielczość | 2670 x 1200 |
| System operacyjny | Android 15 |
| Kolor | Szary |
| Data Act | Link |
| Waga | 360 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 80 x 165 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |