Frytkownica beztłuszczowa AFD712
- Moc: 1800
- Wyświetlacz LCD: Tak
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Pełna specyfikacja
Frytkownica beztłuszczowa AFD712
Beztłuszczowa, wielofunkcyjna frytkownica AFD712 marki BLAUPUNKT to nowoczesne urządzenie kuchenne, które umożliwia przygotowywanie smacznych potraw z minimalnym użyciem oleju. Jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą cieszyć się ulubionymi smakami, jednocześnie dbając o swoje zdrowie i sylwetkę.
Model AFD712 działa na zasadzie cyrkulacji gorącego powietrza, które skutecznie smaży, piecze lub gotuje jedzenie, jednocześnie zachowując jego smak i nadając przyjemną chrupkość. Frytkownica marki BLAUPUNKT jest wyjątkowo łatwa w obsłudze. Intuicyjny dotykowy panel oferuje wiele opcji przygotowywania różnych rodzajów potraw, takich jak frytki, kurczak lub warzywa, a okienko i podświetlenie w środku, pozwala na obserwację procesu pieczenia przyrządzanych posiłków.
Misa o imponującej pojemności 7,2 l sprawia, że model AFD712 to must have w zakresie przygotowywania posiłków dla dużej rodziny lub grupy przyjaciół.
Regulacja temperatury w zakresie od 40°C do 200°C daje pełną kontrolę nad procesem gotowania. Mechanizmy odprowadzania pary zapewniają zachowanie smaku i konsystencji potraw. Jednocześnie, w porównaniu z tradycyjnymi frytkownicami, urządzenie uwalnia bezsprzecznie mniej dymu i nieprzyjemnych zapachów.
Beztłuszczowa frytkownica AFD712 marki BLAUPUNKT to zdrowa alternatywa dla tradycyjnego smażenia, pozwalająca na przygotowywanie ulubionych potraw w bardziej dietetyczny sposób.
W zestawie znajduje się podwyższony ruszt razem ze szpikulcami do szaszłyków. Dzięki temu może bardziej odseparować opiekane potrawy i cieszyć się przygotowanymi szaszłykami.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Moc | 1800 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Wymiary | 38,7 x 30,3 x 31,9 cm |
| Waga | 5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Pojemność | 7.2 |
| Funkcje |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 6500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 360 x 420 x 355 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |