Smartfon edge 60 fusion 8/256GB, Amazonite
- Model:
edge 60 fusion
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Sieć GSM: 850 MHz
- Pełna specyfikacja
Działaj szybko
Usprawnij swoje cyfrowe życie, korzystając z funkcji Co nowego? Otrzymuj podsumowania swoich wiadomości i nieodebranych połączeń, aby szybko zająć tym, co naprawdę ważne.
Twoje dane, zawsze pod ręką
Szybko znajduj zapisane informacje notatki ze spotkania albo produkty, które masz na oku. Po prostu poproś moto ai , a wyświetli potrzebne informacje, oszczędzając Twój czas i wysiłek.
Wyrafinowana i silna
Zbudowana z myślą o trwałości i niewymuszonej elegancji, edge 60 fusion spełnia wojskowe standardy wytrzymałości wytrzymuje upadki z wysokości do 1,22 m, ekstremalne temperatury od -20°C do 60°C i wysokości do 4500 m2. Dzięki klasie ochrony IP69 i IP68 zapewnia bezproblemową ochronę podczas zanurzenia w wodzie.
| Waga | 380 kg |
|---|---|
| Wymiary | 36 x 86 x 175 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Motorola |
|---|---|
| Model | edge 60 fusion |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Procesor | Octa Core |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Pamięć RAM | 8 |
| Aparat - Przód | 32 |
| Aparat - Tył | 50 |
| Aparat - Tył 2 | 13 |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Karta SIM | eSIM |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Czujniki | Czujnik oświetlenia otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5 GHz |
| Sieć 5G | 3500 MHz |
| Waga | 178 |
| Taktowanie procesora | 2.5 |
| Pozostałe informacje o procesorze | MediaTek Dimensity 7300 |
| Pojemność baterii | 5200 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Szczegółowe dane aparatu | Oprogramowanie wideo przedniej kamery
|
| Pamięć wewnętrzna | 256 |
| Wysokość | 161 |
| Szerokość | 73 |
| Głębokość | 7.95 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ ogniwa | Li-poly (bateria wewnętrzna) |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Transmisja danych | LTE |
| GPS | Tak |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Przekątna ekranu | 6,67'' |
| Rozdzielczość | 2712 x 1220 |
| System operacyjny | Android 15 |
| Kolor | Turkusowy |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |