bączki
Bączek 19 cm Krecik
- Nr katalogowy:
52249
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 9 w magazynie
38,40 zł / szt
47,23 zł brutto
Bączek LENA wykonany z blachy, ozdobiony motywami Krecika o średnicy 19 cm. Podczas kręcenia generuje typowe odgłosy. Odpowiedni dla najmłodszych od 18 miesięcy. Zapakowany w kolorowe opakowanie ze szczegółowymi informacjami o produkcie.
| Waga | 250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 165 x 165 x 165 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Nr katalogowy | 52249 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Wymiary | 19 cm |
| Waga | 300 |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |