słuchawki
Słuchawki TUF Gaming H3 Wireless black
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
- Przeznaczenie: Gaming
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
346,51 zł / szt
426,21 zł brutto
Gamingowy zestaw słuchawkowy TUF Gaming H3 Wireless oferuje połączenie 2,4 GHz przy użyciu adaptera USB-C, dźwięk wielokanałowy 7.1, głębokie basy i lekką konstrukcję. Urządzenie jest kompatybilne z komputerami PC, konsolami PlayStation 5, Nintendo Switch
- Połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz przy użyciu adaptera USB-C na odległość do 25 m
- Do 15 godzin czasu działania baterii
- Przetworniki ASUS Essence o średnicy 50 mm oraz ekskluzywna konstrukcja ze szczelnymi komorami zapewniają immersyjny dźwięk
- Wirtualny dźwięk wielokanałowy 7.1
- Praktyczne przyciski sterowania i dioda statusu na muszli słuchawek
- Lekka konstrukcja i szybko ochładzające się poduszki nauszne dla komfortu podczas rozgrywki
- Wytrzymały pałąk i widełki ze stali nierdzewnej dla większej stabilności i wytrzymałości
- Mikrofon analogowy umożliwiający wyraźną komunikację podczas rozgrywki
- Obsługa różnych platform: komputerów PC, konsol PlayStation 5, Nintendo Switch oraz telefonów komórkowych
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Dźwięk | Surround 7.1 |
| Waga | 307 |
| Pozostałe parametry |
|
| Impedancja | 32 |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Kolor | czarny |
| Waga | 630 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 245 x 195 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |