słuchawki
Słuchawki SHP2500
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
55,00 zł / szt
67,65 zł brutto
Wspaniały dźwięk podczas oglądania telewizji
Pełnowymiarowe słuchawki do sprzętu HiFi i telewizora z reflektorem akustycznym zwiększającym jakość niskich tonów.
| Waga | 340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 195 x 215 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 9 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 23 |
| Czułość | 95 |
| Pozostałe parametry | - Połączenie przewodowe: Dwa równoległe, symetryczne |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 6 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Nie |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |