smartfony
Smartfon F109 black
- Model:
F109
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
775,70 zł / szt
954,11 zł brutto
Poznaj FOSSiBOT F109 smartfon, który nie tylko nadąża za Twoim tempem, ale potrafi więcej, niż się spodziewasz. Wyposażony w wydajny procesor 5G, ogromną baterię, dwa funkcjonalne wyświetlacze i aparaty, które uchwycą nawet najdrobniejsze detale F109 to idealny towarzysz do pracy, podróży i codziennych wyzwań.
Z przodu 6,745-calowy ekran HD+ z wyrazistymi kolorami i proporcjami 20:9, idealny do przeglądania map, zdjęć i aplikacji. Z tyłu 1,32-calowy dotykowy ekran pomocniczy, który pozwala na szybki podgląd powiadomień, sterowanie muzyką, robienie selfie głównym aparatem czy korzystanie z funkcji kompasu w trybie energooszczędnym. Stylowy, ale przede wszystkim praktyczny.
| Waga | 655 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 175 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Fossibot |
|---|---|
| Model | F109 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Procesor | Octa Core |
| Karta SIM | Nano |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Pamięć RAM | 8 |
| Aparat - Przód | 16 |
| Aparat - Tył | 50 |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Obsługa 5G | Nie |
| Waga | 385 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Taktowanie procesora | 2 |
| Pozostałe informacje o procesorze |
|
| Pojemność baterii | 10600 |
| Czas rozmów (maks.) | 41 |
| Czas czuwania (maks.) | 603 |
| Pamięć wewnętrzna | 256 |
| Wysokość | 176.1 |
| Szerokość | 81.7 |
| Głębokość | 18.5 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Transmisja danych | EDGE |
| GPS | Tak |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | TF |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 6,74'' |
| Rozdzielczość | 1600 x 720 |
| System operacyjny | Android 14 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |