Słuchawki RAZER BlackShark V2 HyperSpeed Black
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
DLA PROFESJONALISTÓW
Uzyskaj nieprzerwany komfort potrzebny do całodniowej rywalizacji dzięki Razer BlackShark V2 HyperSpeed - ultralekkim bezprzewodowym słuchawkom do esportu. Zaprojektowane z myślą o maksymalnej wydajności i minimalnej wadze, pozwalają na poziom klarowności i mocy, który nigdy nie przeszkadza w grze.
ULTRA-LEKKA KONSTRUKCJA 280 G
Całodniowe granie bez zmęczenia
Dzięki optymalnej redukcji wagi i zwiększonej sile zaciskania, możesz cieszyć się bezszwowym komfortem dzięki gamingowym zestawom słuchawkowym, który utrzymuje świeżość nawet podczas najbardziej intensywnych maratonów gamingowych.
RAZER HYPERCLEAR SUPER SZEROKOPASMOWY MIKROFON
Jakość głosu w wysokiej rozdzielczości, na profesjonalnym poziomie
Pokrywając szerszy zakres częstotliwości, ten nowoczesny, elastyczny mikrofon rejestruje i przekazuje ogromną ilość szczegółów w twoim głosie, dzięki czemu każdy shotcall dla zespołu brzmi czysto, bogato i naturalnie.
STEROWNIKI RAZER TRIFORCE TITANIUM 50 MM
Czysty, potężny dźwięk
Dzięki membranom pokrytym tytanem dla większej przejrzystości, nasz nowoczesny, opatentowany design dzieli przetwornik na 3 części, umożliwiając indywidualne strojenie wysokich, średnich i niskich tonów - co pozwala na niesamowitą klarowność dźwięku w grze.
70 GODZIN PRACY BATERII Z ŁADOWANIEM TYPU C
Wielodniowe użycie na jednym ładunku
Mając 6 godzin gry przy zaledwie 15 minutach ładowania, ciesz się nieustanną, rywalizacją i minimalnym przestojem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Razer |
|---|---|
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 70 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 12 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 28 |
| Czułość | 100 |
| Materiał nauszników | Pianka |
| Waga | 280 |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | 5.2 |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Kolor | czarny |
| Waga | 757 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 220 x 235 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |