przełączniki/rozdzielacze
Rozdzielacz 2-portowy True 4K HDMI VS182B
- Złącza #1: HDMI Typ A Żeńska
- Zastosowanie: Wideo
- Rodzaj: Rozdzielacz
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
189,73 zł / szt
233,37 zł brutto
Rozdzielacz 2-portowy ATEN True 4K HDMI VS182B
Rozgałęźnik HDMI VS182B True 4K to idealne rozwiązanie dla każdego, kto musi przesłać jedno źródło cyfrowego wideo w wysokiej rozdzielczości do dwóch wyświetlaczy jednocześnie. Obsługuje wszystkie urządzenia z obsługą HDMI, takie jak odtwarzacze DVD, dekodery satelitarne i wszystkie monitory, wyświetlacze, projektory lub telewizory HDMI.
VS182B True 4K HDMI Splitter jest zgodny ze standardem HDMI 2.0, 4K przy 60 Hz (4: 4: 4) i obsługuje wiele strumieniowego przesyłania dźwięku, dzięki czemu można go używać ze wszystkimi wyświetlaczami HDMI w zastosowaniach kina domowego, a także w firmach, edukacji i ustawienia komercyjne.
Specyfikacja techniczna
| Producent | ATEN |
|---|---|
| Złącza #1 | HDMI Typ A Żeńska |
| Zastosowanie | Wideo |
| Rodzaj | Rozdzielacz |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska x2 |
| Wymiary | 12,50 x 8,00 x 2,50 cm |
| Waga | 0.32 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 240 x 160 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |