słuchawki
Słuchawki HS55 Surround białe
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
278,84 zł / szt
342,97 zł brutto
Przewodowy gamingowy zestaw słuchawkowy HS55 SURROUND Biały (EU)
Gamingowy zestaw słuchawkowy CORSAIR HS55 SURROUND wyróżnia się niezbędnym, całodziennym komfortem i jakością dźwięku dzięki nausznikom ze sztucznej skóry z pianką zapamiętującą kształt, dźwiękowi przestrzennemu Dolby Audio 7.1 na komputerach PC i Mac oraz lekkiej konstrukcji. Wszechkierunkowy mikrofon umożliwia głośne i wyraźne przekazywanie głosu, a złącze audio 3,5 mm zapewnia szeroki zakres kompatybilności z większością urządzeń.
| Waga | 530 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 230 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Corsair |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Czułość | 114 |
| Waga | 0.501 |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Przeznaczenie | Muzyka, Gaming |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |