słuchawki
Słuchawki HS55 Surround białe
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Full specification
Status: Out of stock
278.57 zł / szt
342.64 zł gross
Przewodowy gamingowy zestaw słuchawkowy HS55 SURROUND Biały (EU)
Gamingowy zestaw słuchawkowy CORSAIR HS55 SURROUND wyróżnia się niezbędnym, całodziennym komfortem i jakością dźwięku dzięki nausznikom ze sztucznej skóry z pianką zapamiętującą kształt, dźwiękowi przestrzennemu Dolby Audio 7.1 na komputerach PC i Mac oraz lekkiej konstrukcji. Wszechkierunkowy mikrofon umożliwia głośne i wyraźne przekazywanie głosu, a złącze audio 3,5 mm zapewnia szeroki zakres kompatybilności z większością urządzeń.
Technical Specifications
| Brand | Corsair |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Przeznaczenie | Gaming, Muzyka |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Czułość | 114 |
| Waga | 0.501 |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Kolor | Biały |
| Weight | 530 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 230 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |