słuchawki
Słuchawki HA-S180 Czarne
- Pasuje do:
Wtyk kompatybilny z iPhone'em
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
43,39 zł / szt
53,37 zł brutto
HA-S180 Czarne
Lekkie słuchawki nauszne JVC HA-S180.
Słuchawki są dostępne w 4 wersjach kolorystycznych.
| Waga | 255 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 130 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | JVC |
|---|---|
| Pasuje do | Wtyk kompatybilny z iPhone'em |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Wymiary | Wymiary opakowania 15.8 x 22 x 3 cm |
| Waga | 108 |
| Pozostałe parametry | - Doskonała jakość dźwięku dzięki 30 mm przetwornikom neodymowym |
| Długość przewodu | 1.2 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |