słuchawki
Słuchawki GXT492W CARUS białe
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
97,48 zł / szt
119,90 zł brutto
Słuchawki GXT492W Carus
Dzięki temu zestawowi słuchawkowemu nigdy nie przegapisz żadnego dźwięku. W komplecie z przetwornikami 50 mm możesz cieszyć się niesamowitym dźwiękiem, który gwarantuje, że usłyszysz każdy krok, eksplozję i nie tylko, z najwyższą wyrazistością.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Czułość | 105 |
| Wymiary | 195 x 174 x 94 mm |
| Waga | 284 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Video | |
| Długość przewodu | 1.2 |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Kolor | Biały |
| Waga | 453 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 175 x 205 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |