Słuchawki bluetooth 5.4 TP97 TWS Equalizer
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Słuchawki Bluetooth AWEI TZ12
TZ12
Słuchawki AWEI Bluetooth 5.4 TZ12 oferują stabilne połączenie, wysoką jakość dźwięku i komfort użytkowania. Wyposażone w zaawansowaną technologię Bluetooth 5.4, zapewniają płynne odtwarzanie muzyki i długą żywotność baterii, idealne na codzienne aktywności.
Długi czas pracy
Bluetooth w wersji 5.4 sprawia, że bateria staje się niesamowicie wydajna, a słuchanie muzyki praktycznie nie ma końca. Słuchawki rozładowały się? Żaden problem! Wystarczy podłączyć je do zasilania na 1.5 godziny i wciąż możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką.
Doskonały dźwięk
Imponujące przetworniki zapewniają naturalne i perfekcyjnie czyste dźwięki kreując niesamowity spektakl muzyczny, którego możesz zakosztować kiedy tylko najdzie Cię na to ochota.
Specyfikacja techniczna
| Producent | AWEI |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Zasięg | 10 |
| Czas ładowania | 1 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Czułość | 115 |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Wymiary | Etui ładujące 78.5 x 65.2 x 28 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Impedancja | 32 |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | 5.4 |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Kolor | czarny |
| Waga | 112 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 100 x 195 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |