adaptery/przejściówki
Adapter DisplayPort do HDMI + VGA
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #2: D-sub 15pin Żeńska
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
40,06 zł / szt
49,27 zł brutto
Adapter DisplayPort do HDMI + VGA
- Przejściówka DisplayPort na HDMI + VGA
- Idealny do podłączenia wyświetlacza HDMI lub VGA do źródła wideo DisplayPort (porty wyjściowe nie mogą być używane jednocześnie)
| Waga | 77 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 95 x 195 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | D-sub 15pin Żeńska |
| Złącza #1 | DisplayPort Męska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Wymiary | 210 x 63 x 16 mm |
| Długość przewodu | 10 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |