zawody
Skrzynka z narzędziami Bosch
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
8573
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
48,28 zł / szt
59,38 zł brutto
Wytrzymała skrzynka narzędziowa BOSCH z 7-częściowym zestawem narzędzi.
Narzędzia pasują do systemu śrub BOSCH.
W zestawie: piła, śrubokręt, pilnik, poziomica, szczypce, młotek i klucz.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 8573 |
| Tematyka | Narzędzia |
| Wymiary | - Długość: 30.25 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Waga | 639 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 140 x 305 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |