Skrzynka z narzędziami 7 elementów
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
8510
- Pełna specyfikacja
Klein 8510 Skrzynka z narzędziami 7 elementów
Solidna skrzynka z praktycznym uchwytem do przenoszenia została wyprodukowana w Niemczech z wysokiej jakości, wytrzymałego tworzywa sztucznego. Każde z narzędzi zawartych w zestawie doskonale pasuje do systemów śrubowych Bosch i Technico. Ta kompaktowa skrzynka narzędziowa Bosch zawiera wszystko, czego mogą chcieć pracowite dzieci: młotek, piłę, klucz, liczne śruby, nakrętki, gwoździe i listwy, dzięki czemu maluchy są prawie tak dobrze wyposażone jak mama i tata. Zwłaszcza akumulatorowa wkrętarka akumulatorowa Bosch przyspiesza bicie serca. Wiernie odzwierciedla oryginał, brzmi jak prawdziwa wiertarka i podobnie jak oryginał posiada wymienne bity oraz funkcję obrotu w prawo i w lewo. Wszystkie narzędzia to przyjazne dzieciom repliki w konstrukcji Bosch, idealne do dziecięcych rączek i pokoi dziecięcych - i oczywiście do pudełka, które zapewni im bezpieczeństwo po skończonej pracy.
- Wyprodukowane w Niemczech
- Wymiary: 30,25 x 14 x 17,25 cm
- Odpowiedni dla dzieci w wieku 3 lat i starszych
- Wymagane baterie: 2 x R03-AAA (Brak w zestawie)
| Waga | 675 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 290 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 8510 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Narzędzia |
| Wymiary | Skrzynka: 30,25 x 14 x 17,25 cm |
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |