Skaner OPTICBOOK A300 PLUS
- Wymiary:
623 x 400 x 140 mm
- Waga: 7.7
- Dołączone oprogramowanie:
- Plustek Book Pavilion
- ABBYY FineReader 12.0 Sprint
- Plustek DocTWAIN
- Pełna specyfikacja
OpticBook A300 Plus
OpticBook A300 Plus może zeskanować stronę formatu A3 w około 2,48 sekundy lub 200 stron o wymiarach 8,5 x 11 w około 20 minut. Specjalny projekt urządzenia pozwala skanować dowolną książkę bez cienia grzbietu książki i zniekształconego tekstu związanego ze skanowaniem książek, które to występują na zwykłych skanerach płaskich lub kopiarkach. Strony są automatycznie przycinane i obracane do właściwej orientacji, a następnie zapisywane do wybranych formatów plików, w tym PDF i TIF.
Unikalne technologie
Plustek w opracował i opatentował technologię SEE (Shadow Elimination Element). Integruje ona dopracowane do perfekcji technologie mechaniczne, optyczne i programowe, aby zapewnić wyraźne obrazy w promieniu 2 mm od grzbietu książki. Dzięki temu zniekształcenia cienia i tekstu na zeskanowanych książkach są eliminowane.
Łatwe zapisywanie skanów do pliku PDF
Przeszukiwalne pliki PDF zapewniają większe bezpieczeństwo, niezawodność i łatwość przesyłania oraz wymiany dokumentów przy jednoczesnym zachowaniu ich oryginalnego wyglądu i integralności, w tym czcionek, grafiki, obrazów i układów. Format PDF z możliwością przeszukiwania pozwala łatwo zarządzać dokumentami, książkami i obrazami.
Sterowniki TWAIN zapewniają zgodność z tysiącami aplikacji obsługujących obraz, w tym: zarządzanie dokumentami, przechwytywanie dokumentów, zarządzanie treściami korporacyjnymi, przetwarzanie formularzy, obrazowanie fotograficzne i aplikacje do zarządzania obrazem.
| Waga | 11000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 240 x 760 x 640 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Plustek |
|---|---|
| Wymiary | 623 x 400 x 140 mm |
| Waga | 7.7 |
| Dołączone oprogramowanie |
|
| Zastosowanie | tekst (OCR) |
| Rozdzielczość optyczna | 600 dpi |
| Maksymalna szerokość oryginału | 304.8 |
| Maksymalna długość oryginału | 431.8 |
| Szybkość skanowania |
|
| Głębia kolorów | 48-bit input, 24-bit output |
| Głębia odcieni szarości | 16-bit input, 8-bit output |
| Skanowane rozmiary | A3 |
| Podajnik dokumentów (ADF) | nie |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |