Suszarka do włosów High-Speed Ionic
- Moc: 1600
- Jonizacja: Tak
- Dyfuzor: Nie
- Pełna specyfikacja
Suszarka do włosów High-Speed Ionic
Xiaomi High-speed Ionic Hair Dryer
Silny przepływ powietrza dla szybkiego suszenia.
Mocny silnik dla intensywnego przepływu powietrza
Dzięki wysokoobrotowemu silnikowi inspirowanemu silnikami lotniczymi, ta suszarka osiąga 110 000 obr./min, generując strumień powietrza o prędkości do 62 m/s. Idealna do szybkiego suszenia.
Szybkie suszenie
Wysusz włosy w 3 minuty
Strumień powietrza dociera do nasady włosów, susząc je szybko i wygodnie.
Inteligentna kontrola temperatury
Technologia NTC monitoruje temperaturę 100 razy na sekundę, aby chronić włosy przed uszkodzeniem.
Wysokie stężenie jonów ujemnych
Neutralizuje elektryczność statyczną, dzięki czemu włosy są gładkie i nie puszą się.
8 trybów przepływu powietrza
Dopasuj prędkość i temperaturę do swoich potrzeb, wybierając spośród 8 różnych trybów.
Lekkie i wygodne
Suszarka waży tylko 400 g, więc długie użytkowanie nie obciąża rąk.
Ochrona przed zasysaniem włosów
Filtr z drobną siatką zapobiega wciąganiu włosów.
| Waga | 840 kg |
|---|---|
| Wymiary | 76 x 310 x 165 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Moc | 1600 |
| Jonizacja | Tak |
| Dyfuzor | Nie |
| Składany uchwyt | Nie |
| Koncentrator | Nie |
| Wymiary | 128,6 x 70 x 231 mm (bez dyszy powietrznej) |
| Waga | 406 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu zasilającego | 1.7 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |