SG1048 switch L2 48x1GB Desktop/Rack
- Wymiary:
440*360*44 mm
- Pozostałe parametry:
Środowisko pracy:
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉);
Dopuszczalna wilgotnoś - Specyfikacja techniczna:
Porty
48 portów RJ45 10/100/1000Mb/s
Automatyczna negocjacja szybkości połączeń i automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX)
Zasilacz zewnętrzny Na wejściu: 100~240V - Pełna specyfikacja
48 portowy, gigabitowy przełącznik TL-SF1048 przeznaczony jest dla użytkowników o dużych wymaganiach dotyczących jakości połączeń sieciowych. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i nie posiada złożonych funkcji zarządzania. Wyposażone jest w 48 portów 10/100Mb/s. Przełącznik TL-SF1048 to niedrogie urządzenie gwarantujące dużą wydajność pracy. Stanowi dobry wybór dla administratorów sieci szukających najlepszych rozwiązań przy możliwie najniższych cenach.
Automatyczna obsługa przełącznika dzięki funkcji plug and play zapewnia prostą i bezproblemową instalację. Urządzenie nie wymaga dodatkowego oprogramowania. Dzięki funkcji MDI/MDIX nie ma konieczności użycia krosowanych kabli lub portów uplink. Funkcja automatycznej negocjacji połączeń wykrywa na każdym porcie szybkość podłączonego urządzenia (10, 100 lub 1000Mb/s) zapewniając najlepszą wydajność transmisji. Obudowa typu desktop umożliwia usytuowanie urządzenia w miejscach, w których nie ma dużo wolnej przestrzeni. Bezpiecznym i wygodnym rozwiązaniem jest również umieszczenie przełącznika w szafie. Diody LED informują o statusie pracy urządzenia i wykryciu głównych błędów w transmisji.
Urządzenie TL-SG1048 wykorzystuje architekturę płynnego przełączania pakietów danych w sieciach przewodowych. Pojemność przełączania wynosi 96Gb/s, dzięki czemu wykorzystywana jest maksymalna przepustowość łączy. Tablica adresów MAC o wielkości 8K zapewnia skalowalność nawet dużych sieci. Wsparcie standardu kontroli przepustowości dla trybu pełnego dupleksu (802.3x) oraz funkcji backpressure dla trybu pół dupleksu zapewnia płynny ruch sieciowy i niezawodną transmisję danych.
| Waga | 4538 kg |
|---|---|
| Wymiary | 535 x 445 x 105 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Wymiary | 440*360*44 mm |
| Pozostałe parametry | Środowisko pracy: |
| Specyfikacja techniczna | Porty |
| Akcesoria w zestawie | Przełącznik typu desktop, 48 portów Gb |
| Deklaracje i certyfikaty | FCC, CE, RoHS |
| Funkcje | Filtrowanie 100% pakietów eliminuje transmisję błędnych pakietów |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Typ obudowy | Rack |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 48 |
| Store-and-forward | Tak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |