przełączniki niezarządzalne
SG1024 switch L2 24x1GbE Desktop/Rack
- Wymiary:
440 x 180 x 44 mm
- Pozostałe parametry:
Dopuszczalna temperatura pracy:
0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania:
-40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza:
10 - Zastosowanie: Średnie i duże firmy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
288,16 zł / szt
354,44 zł brutto
Przełącznik TL-SG1024 przeznaczony jest do tworzenia niezawodnych połączeń w sieciach Ethernet (10Mb/s), Fast Ethernet (100Mb/s) oraz Gigabit Ethernet (1000Mb/s). Każdy port urządzenia może pracować w trybie pełnego dupleksu z prędkością do 2000Mb/s. Przełącznik ten stanowi idealne urządzenie do zastosowań w biurach czy sieciach grup roboczych.
- Urządzenie pracuje w trybie pełnego i pół dupleksu transmitując dane z prędkością 10 i 100Mb/s oraz w trybie pełnego dupleksu przy transmisji 1000Mb/s
- Funkcja automatycznego krosowania (Auto-MDI/MDIX)
- Wsparcie standardu kontroli przepustowości dla trybu pełnego dupleksu (IEEE802.3x) oraz funkcji backpressure dla trybu pół dupleksu
- Program przełączania pakietów metodą store and forward
| Waga | 2786 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 250 x 530 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Wymiary | 440 x 180 x 44 mm |
| Pozostałe parametry | Dopuszczalna temperatura pracy: |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Obsługiwane protokoły i standardy | IEEE802.3 |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Przepustowość | 48 |
| Typ obudowy | Rack |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |