głośniki
SF05 ZESTAW GŁOŚNIKOWY 2.0
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 5
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
35,92 zł / szt
44,18 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | MODECOM |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 150 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Rodzaj | Zestawy |
| Wymiary | 149x76x96mm |
| Waga | 692 |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stosunek sygnału do szumu | 60 |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Nie |
| Kolor | Brązowy |
| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 175 x 190 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |